Venovania | Kvety pre Vás

Narodeninové

1.Veľa ďalších rokov,veľa šťastných krokov,veľa dobrých vecí želáme Ti všetci.

2.S kytičkou ruží chceme ti dnes priať, nech sa ti splní všetko po čom túžiš a môžeš sa stále smiať. Všetko naj.

3.Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň. Od starostí žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky ... praje

4.K dnešnému sviatku prajem horúcu lásku, nádherný sen, nehu, lásku a šťastie len. Rád nech Ťa má každý, nie iba dnes ale navždy!

5.K narodeninám sa všeličo želá, dobré, pekné, ba i veľa. No ja Ti chcem zo srdca priať, aby si sa mohla vždy v živote smiať. Zdravie, šťastie, lásku a usmiatu tvár, to je ten najkrajší dar..

6.V dnešný narodeninový deň,smiech za slzy rýchlo zmeň. Rozdaj ho všetkým naokolo, a ver, že bude, ako nikdy nebolo. A že Ťa všetci stále radi máme, tento veršík zo srdca Ti posielame. . ..

7.Prajem Ti mladosť krásnu, tak ako z ruže kvet, prajem ti, aby si bola šťastná a nesklamal Ťa svet...

8.Prijmi dnes kytičku šťastia, čo nikdy nezvädne a čarovný balíček lásky, ktorý sa nikdy neminie..!

9.Ticho prišiel ako sen, Tvoj narodeninový deň. Osláv si ho, jedz a pi, potom dlho šťastne ži!

10.K narodeninám Ti prajem, ako to zvykom býva, aby sa Ti všetko splnilo, čo Tvoje srdce skrýva...

11.Do roka je veľa dní, do týždňa len sedem, ale takých ako dnes, taký je len jeden...! Všetko najlepšie k narodeninám.

12.K tvojim narodeninám ti prajem radosť v srdiečku, pokoj na duši, úsmev na tvári a lásky po uši …

13.K tvojim dnešným narodeninám ti prajem, aby ťa smola na míle obchádzala, šťastie sa na teba v hektolitroch lialo, a aby si bola tonami lásky zasypávaná!

14.Keď ráno skončil sen a nastal tvojich narodenín deň, keď priatelia ti ruku stískajú a šťastnú budúcnosť želajú, aj ja sa k nim pripájam a pusu na líčko posielam.

15.Život je zložitý, samé prekvapenie … Ako ho žiť, žiadny návod nie je. Šťastie, zdravie, pohodu a šarm – to je prianie k dnešným narodeninám !

16.Na krídlach motýľa prilieta prianíčko, aby Ti ….. svietilo slniečko. Slniečko šťastia, lásky a nádeje, nech sa tvoje srdiečko z radosti zasmeje.. Krásne narodeniny!

17.Kyticu ruží v tento krásny deň, darujem Tebe zo srdca len. A už iba jedno prianie v srdci mám: Všetko najlepšie k narodeninám.

18.Žltých kvetov plnú náruč k Tvojmu sviatku chcem Ti dať, veľa zdravia, veľa šťastia, veľa lásky k tomu priať. ..

19.Blahoželám ti k sviatku, ktorý dnes máš, spory, zlobu a hádky, nech nikdy nepoznáš....

20.Prajem Ti to, čo najviac potrebuješ – zdravie, to, čo stále hľadáš – šťastie a to, bez čoho sa nedá žiť - lásku.

21.Len to najkrajšie, čo život môže dať, chceme Ti pri Tvojom 50-ročnom jubileu zaželať. Nech slza bolesti Ti tvár nikdy nezmáča, žiaľ a smútok nech sa ti chrbtom otáča, nech len zdravie, šťastie, láska a dobrota, sú náplňou ďalších rokov Tvojho života.

22.Vyvaruj sa rán, čo sa dlho hoja. Miluj ľudí, čo za to stoja. Dosiahni v živote všetko čo chceš a ži tak nech nikdy nič neľutuješ. Všetko najlepšie ti želá...

23.Hádam je ti celkom jasné, že ti želám všetko krásne, veľa zdravia, šťastíčka, sladké bozky na líčka.

24.Blahoželám ti k sviatku, ktorý dnes máš, Spory, zlobu a hádky, nech nikdy nespoznáš.

25.Veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, úžasné príhody, duchovné hody, partnerské zhody a ďalšie výhody!

26.Všetko najlepšie, veľa chľastu, nemyslím mlieko vo fľaške z plastu. Myslím tým niečo poriadne tvrdé, po ktorom aj týždeň ťažko ti bude.

27.Nech máš život ako sen, užívaj si kažďý deň. Od starostí žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky.

28.Tak ti prajem na tvoj sviatok veľa dobrých kamarátok, ešte lepších milovníkov plný stolík štamprlíkov. Uži si to, jak sa patrí, smej sa za dve, chľastaj za tri!

29.Veľa ďalších rokov, veľa šťastných krokov, veľa dobrých vecí želáme Ti všetci...

30.Maj vždy šťastia celé hory, zdravia ako vody v mori, nech ti toľko lásky patrí, koľko majú štítov Tatry.

31.Prajem Ti veľa zdravia, lebo je vzácne, veľa šťastia, lebo je krásne, veľa lásky, lebo je jej málo a všetko naj, aby žiť za to stálo.

32.Kyticu ruží v tento krásny deň, darujem Tebe zo srdca len. A už iba jedno prianie v srdci mám: Všetko najlepšie k narodeninám.

33.Nepoznám Tvoje túžby, neviem, čo k sviatku Ti priať. Prajem Ti hlavne zdravie, šťastie a lásku, to podstatné, čo život Ti môže dať.

34.Prijmi dnes kytičku šťastia, čo nikdy nezvädne a čarovný balíček lásky, ktorý sa nikdy neminie.

35.Narodeniny dnes máš, môžeš si pripísať ďalší rok, nech šťastie a zdravie, ešte dlho sprevádza tvoj krok.

36.Ticho prišiel ako sen Tvoj narodeninový den. Osláv si ho, jedz a pi, potom dlho šťastne ži!

37.Žltých kvetov plnú náruč k Tvojmu sviatku chcem Ti dať, veľa zdravia, veľa šťastia, veľa lásky k tomu priať.

38.Ja Ti prajem na Tvoj sviatok, aby ťa čert nevzal v piatok. Aby ťa vzal v sobotu, za tú Tvoju dobrotu.

39.K narodeninám Ti prajem, ako to zvykom býva, aby sa Ti splnilo, čo Tvoje srdce skrýva.

40.Všetko dobré k Tvojmu sviatku, prijmi moje želanie, nech Ti šťastie, zdravie, láska nablízku vždy zostane!

41.Na Tvoje zdravie dnes sa pije, do lesklých pohárov šampus sa leje. Bublinky šumia, zvonia poháre, radosť a úsmevy sadajú na tváre.

42.Nech Ti stále slnko svieti v oknách Tvojho domova, aj keď mráčik zastrie ho, zažiari Ti odznova.

43.Ja ti prajem k tvojmu sviatku, každé ráno pusu sladkú, aby sexu nemal si málo, aby ťa stále pri srdiečku hrialo.

44.Prajem Ti mladosť krásnu, tak ako z ruže kvet, prajem ti, aby si bola šťastná, a nesklamal ťa svet

45.Na váhach Tvojho života nech prevláda zdravie, šťastie, láska a porozumenie.

46.Popriať šťastie, slnko v duši, ta sa k sviatku ozaj sluší.A nech je aj telo zdravé pripime si na oslave

47.Všetko dobre k Tvojmu sviatku, prijmi moje želanie, nech Ti šťastie, zdravie, láska nablízku vždy zostane!

48.Ja Ti prajem na Tvoj sviatok, aby ťa čert nevzal v piatok. Aby ťa vzal v sobotu, za tu Tvoju dobrotu.

49.Blahoželám ti k sviatku, ktory dnes máš. Spory, zlobu, hádky, nech nikdy nepoznáš.

50.Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň. Od starosti žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky. Všetko najlepsie k narodeninám.

51.Zaželať ti radosť? To by bolo málo. Zaželať ti krásu? Ved jej nemáš málo. Zaželať ti šťastie? Načo? Veď ho nájdeš aj sám. Tak ti želám čo vsetkým chýba, nech ti život dá to, čo v sebe skryva! Krásne narodeniny.

52.Veľa šťastia, zdravie, lásku, a po boku plavovlásku

53.Tvoje narodeniny dnes oslávime a nový rekord v chlastaní urobíme. Vypijeme všetko, čo doma máš, ani kvapku pred nami neschováš.

54.Recept k narodeninám: 1 hrsť lásky, 2 lyžice priateľstva, pozitívne myslenie, 10 kvapiek humoru a 250g šťastia - dobre premiešať a podávať ihneď.

55.Tvojim pekným očkám posielam pozdrav kratučký, Tvojim nežným ústam božtek sladučký a k Tvojim narodeninám len život krásnučký!

56.Ľudia si prajú všeličo, no ja ti prajem iba to.Nech ti je krásny sen skutočnosťou a boľavá skutočnosť snom. Veľa zdravia, šťastia, lásky, radosti a hlavne pohlavnej sviežosti.

57.Je mi veľkým potešením, želať Ti v deň narodenín, veľa zdravia, šťastia veľa, všetko, čo si srdce želá, veľa lásky, spokojnosti, v celej ďalšej budúcnosti, úsmev v tvári, radosť v oku, úspech v každom žitia kroku.

58.Dobré vínko, pekné dary, nech sa ti vždy dobre darí. Dnes máš práve o rok viac, nesnaž sa ho naspäť vziať. Príliš dlhé prípitky zabalme do servítky. Načo nudné slová, o rok sme tu znova.

59.Veľa ďalších rokov, veľa šťastných krokov, veľa dobrých vecí želáme Ti všetci.

60.Dnes krásny sviatok máš, už .... rokov v živote spoznávaš. Život ti dal, čo posial dať ti mal, niekto ťa potešil, niekto oklamal. No pred tebou je života plná púť, na ktorej ti prajem - šťastná buď!

61.Ty z neba pred ... rokmi určite spadla si. Dnes krásna žena z Teba je a ja Ti želám aby si bola zdravá, šťastná a hlavne, aby sa Ti splnili i tie najtajnejšie sny. Všetko najlepšie k narodeninám.

62.K narodeninám zdravie, šťastie, lásku prajem Ti. Aj keď zdravý si, šťastie vo mne našiel si a dobre vieš že milujem Ťa. Tak Ti asi poprajem aby bohatý si bol! Všetko najlepšie láska.

63.Malého si Ťa ešte pamätám. Čas však rýchlo plynie a dnes dospelák z Teba je. Všetko najlepšie ti prajem.

64.Dnes ráno keď si oči otvorila, kytica ruží tam na Teba čakala. Ani tie však nedokážu opísať ako veľmi ľúbim Ťa. Všetko najlepšie k narodeninám láska moja.

65.Narodeniny len raz do roka máš, preto ich náležite osláv. Tiež Ti prajem zdravie, šťastie, lásky kopec, nech je z Teba riadny borec.

66.Radosti plno v tomto roku, lásky veľa a nech sa Ti všetky priania splnia. To najlepšie k narodeninám Ti prajem.

67.Veľa ľudí určite k narodeninám blahoželalo Ti, ja jedným z nich chcem byť! Všetko dobré, veľa lásky, radosti a splnených snov želám Ti!

68.Priatelia určite od rána píšu Ti. Ja tiež zagratulovať chcem Ti. Aby sa Ti splnili všetky tajné sny, aby zdravý ostal si, lásky plno dostal si, radosti na okolo rozdával si. To všetko želám Ti k narodeninám!

69.Prajem Ti aby sa tvoje priania a želania vyplnili a aby si ostal takým skvelým akým teraz si. Všetko najlepšie k narodeninám.

70.Keď ráno oči otvoril si, už dospelý bol si. Ženy už nahánať mal by si a s rozumom užívať si. Všetko najlepšie k narodeninám.

71.Toto je želanie pre moju princeznú, ktorú som stretol v tom najkrajšom sne. Prajem Ti k narodeninám všetko naj a ešte viac, chce sa mi kričať z plných pľúc: Milujem Ťa!

72.Dnes dospelý muž si, tak sa poriadne opi. Všetko najlepšie želám!

73.Keďže máš tie narodeniny, tak som ti chcela dať niečo originálne, ale neviem ako zabaliť krčmu.

74.Dospelá žena sa z teba stala, zatiaľ 18 bozkov si nedostala. Čakajú ťa, dnes ich dostaneš, keď v mojom náručí pristaneš.

75.K tvojim dnešným narodkám ti prajem, aby ťa smola na míle obchádzala, šťastie sa na teba v hektolitroch lialo, a aby si bola tonami lásky zasypávaná!

76.Sú slová, ktoré nevyslovíme, je bolesť, ktorú pretrpíme, sú lásky, na ktoré spomíname a priatelia, na ktorých nezabúdame. Všetko najlepšie!

77.Nepoznám Tvoje túžby, neviem, čo k sviatku Ti priať. Prajem Ti len zdravie, šťastie a lásku, to jediné, čo život Ti môže dať.

78.Nech Tvoj život s láskou rastie, nech na úspech máš vždy šťastie. Aby všetky chvíle boli vzácne, nech Tvoje kroky nebojácne s istotou a v spokojnosti kráčajú do budúcnosti. Všetko najlepšie praje...

79.Miesto kvetu vo váze, sex, chlapov a peniaze. Na každý deň kvôli srande, aspoň jedno malé rande. Na každú noc miesto spania, 10 hodín milovania.

80.Všetko, čo možno z lásky dať dovoľ, aby som ti mohla priať, nech nemáš oči slzami zarosené, lež srdce navždy láskou naplnené...od....

81.K narodeninám Ti prajem takú babu, ktorá by Ťa počúvala, pritom dobré kozy mala, vášnivo sa bozkávala, a strašne Ťa milovala.

82.Prajem Ti zdravia, šťastia dosť, nech slniečko Ti svieti pre radosť, nech máš všetko čo chceš mať, nech nestratíš chuť sa smiať..

83.Na lúke i v lese, novina sa nesie, že dnes sláviš veľký deň, ktorý patrí Tebe len.

84.Táto správa musí prejsť dlhou cestou, cez veľa ciest, aby ťa našla a povedala ti, že je na svete niekto, kto práve myslí na teba a praje ti to, čo človek najviac potrebuje…

85.Dnes máš sviatok veľkolepý netreba Ti žiadne kvety. Miesto kvetov do vázy pretiahnem Ťa 3 razy!

86.Čože?? Aký sviatok?? Tvoj sviatok?? Super!! Zase ďalší dôvod na oslavu!! Všetko najlepšie...

87.K dnešným narodeninám Ti hlavne želám, aby budúci rok Tvojho krásneho života bol ešte zaujímavejší ako tento. Všetko krásne.

88.Nech ruža kvitne na tvojej tvári. Nech z tvojich oči láska vždy žiari. Nech tvoje srdce nepocíti lásky klam.

To všetko ti prajem k narodeninám...od...

89.Horúcu lásku, nádherný sen, nehu, lásku, šťastie len. Pomoc rukou po ruke dať, prijať ich s láskou a s láskou aj dať. Rád nech ťa má každý, nie iba dnes, ale navždy.

90.Čo Ti priať a koľko? Buď šťastný, len toľko!

91.Posielam Ti, zlatko, kvetinky, pretože práve dnes máš narodeninky. Všetko najlepšie!

92.Nech ruže na cestu sypú sa Ti, nech každá túžba splní sa Ti. Nech v srdci Tvojom nenastane klam, to zo srdca Ti prajem k narodeninám.

93.Ku tvojim narodeninám dvíham kalich šťastia, aby naša láska nikdy nevyhasla!

94.Do roka je veľa dní, do týždňa len sedem, ale takých ako dnes, taký je len jeden. Všetko najlepšie k narodeninám!

95.Život je zložitý, samé prekvapenie. Ako ho žiť, žiadny návod nie je. Šťastie, zdravie, pohodu a šarm - to je prianie k dnešným narodeninám!

96.Zdá sa, že máš narodeniny, tak nestváraj koniny, do baru si niekam zájdi, cestu domov v noci nájdi.

97.Kyticu ruží v tento krásny deň, darujem tebe zo srdca len. A ešte jedno prianie pre teba mám, všetko najlepšie k narodeninám.

98.Tvojim pekným očkám posielam pozdrav kratučký, Tvojim nežným ústam božtek sladučký a k Tvojim narodeninám len život krásnučký!

99.40 rokov, 40 ruží, dnes nech Ti zdravie celý deň slúži, nech sa Ti splní každé želanie.

100.Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň. Od starosti žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky. od....

Meninové

1,K Tvojim dnešným meninám, želám Ti, nech nie si sám, nech Ťa radosť v duši plní, nech sen sa Ti každý splní, nech Ťa smútok obchádza, nech Ťa život nezrádza ...

2,Šampanské si nalejeme a meniny oslávime. K Tvojmu sviatku všetko naj, nech na zemi máš len raj. Na ľudí sa nehnevaj, života si užívaj. To Ti zo srdca praje..

3,Vyrástla ruža v deň Tvojho mena a v mojom srdci je zasadená.. Ružičku každý deň zalievam a len na Teba pri tom myslievam...

4,Pokoj v duši- to človeku najviac sluší, zdravie, šťastie a láska zo dňa na deň rastie- nech jej máte plný dom a spokojnosť tiež je v ňom. To nieje všetko v tejto chvíli, bo želaní príde veľa- a každý, kto spomenie si na Vás, z úprimného srdca Vám to želá...

5,Tvoje meno v kalendári, tak nech sa Ti všetko darí. Pekný sviatok, dúšok vína, nech Ti sviatok pripomína. Šťastie, zdravie, lásky veľa to Ti dnes zo srdca želám.

6,Meno dnes sa tvoje slávi, nech si dlho pekný, zdravý, to ti želám v tejto správe, veď na teba myslím práve.

7,Na meniny na tvoj noštek posielam Ti sladký božtek. Aby sa ti dobre žilo, po com túžiš, vyplnilo. Nech sa Ti splní každý sník, nech pri Tebe stojí anjelik.

8,Vysoko si cením, že sa môžem na deň menín, ako býva dobrým zvykom, pridať k tvojim vinšovníkom.

9,Posielam Ti zlatko kvetinky, pretože práve dnes máš meninky. Všetko najlepšie!

10,Slniečko vysušilo rosu v rannej tráve, pozerám v kalendári, kto meniny má práve. Dnes si to ty, preto posielam ti pozdrav krátky, želám ti šťastie, lásku, zdravie a veľké statky. .

11,Dnes sa pije, torta papká, meniny máš, drahá babka. Želáme ti šťastia a radosti, hlavne sily ako v mladosti...

12,Meniny sláviš iba raz ročne, dnes je ten deň, tak do krčmy skočme. Dajme si panáka a jedno pivečko, nech šťastný si a máš silné srdiečko.

13,Dnes máš sviatok meninový, príde ti darček kvetinový... A ešte darček ako sa patrí, pusu veľkú ako naše Tatry.

14,Meniny máš, moje zlatko, kúpil som ti kvetinky, k tomu ti dám malú sladkosť.. štyri veľké pusinky.

15,.............náš jediný, dnes máš opäť meniny. Zober fľašku, nalej riadne,nech na teba šťastie sadne. Nalej znovu, druhý, tretí, nech na teba každá letí ...

16,Už je k sviatku Tvojho mena vinšovačka pripravená. Krásne slová, krásne dary, nech sa Ti vždy dobre darí. V láske, šťastí život uži, zdravie stále nech Ti slúži.

17,Prekrásne meniny, ako tie kvetiny, šťastia plný les, želám Ti dnes....

18,Ponad našu strechu, letí holub sivý, dnes je tvojho mena, nech ťa Pán Boh živí.

19,Povedali mi noviny, že máš dnes meniny. Tak ti prajem k tvojmu sviatku, veľa šťastia, málo zmätku, nech ťa v srdci šťastie hreje, to ti úprimne praje....

20,Všetko najlepšie k Tvojim meninám, dnes z lásky ti kytičku posielam. Posielam ti aj úsmev krehký, maličký a s ním aj tisíc bozkov do krabičky.

Zamilované

1,Tento svet je krajší, keď sme blízko seba, keď tvoje srdce počujem a mám v sebe teba.

2,Cukor? Nie. Čokoláda? Nie....Med? Nie. Do kelu! Nech premýšľam ako premýšľam, neviem nájsť nič sladšie ako ty!

3,Chcem ťa nežne prebudiť, po tvári ťa pohladiť, vytrhnúť ťa z toho sna a preniesť do krásneho dňa. Pekný deň, prajem láska tebe len.

4,Najhlbšie more sú oči, ktorých dno sa v srdci končí. Čo v očiach stroskotá, do srdca prepadne, k srdcu prirastie a v srdci zostane. Milujem ťa.

5,Prší. Vybehni von pod tie kvapky, každá z nich je kúsok mojej lásky. Keď budeš premočená na kosť, budeš vedieť ako veľmi ťa ľúbim.

6,Ihla je na nič bez kúska látky, dieťaťu treba lásku matky, anjel potrebuje kúsok neba a ja potrebujem iba teba!

7,Láska moja, obedy s tebou sú dopingom, večere predohrou, raňajky prémiou. Prežiť celý deň s tebou je úžasné.

8,Deň je prázdny, smútok sa ozýva. Bez teba sa zbláznim, nežijem, len snívam. Čakanie ma ničí a hlava mi praská, z posledných síl kričím - Milujem ťa, láska.

9,Si ako kvietok v letnom daždi, prchavá vôňa ma dráždi. Si hrejivý pocit v hrudi, myšlienka, čo ma zo sna budí. Si môj nesplnený sen, všetko, čo práve chcem.

10,Ty a ja! Tá krásna veta, v nej milión odtienkov leta. Ty a ja! Nám patrí svet, krajšieho spojenia niet.

11,Keď je noc hlboká a ty už spíš, rozmýšľam o tebe, o čom tak sníš. Možno sníš o láske, možno o nehe. Najradšej by som bol celú noc pri tebe!

12,Dostaneš ružu, ruža je kvet, v ruži je láska, v láske je svet. Ponúkam ti ružu na dlani, celý svet je teraz pred nami.

13,Večer smutne líham, ráno smutne vstávam, na teba, láska moja, myslieť neprestávam.

14,Láska je krehká, tak si ju váž. Možno len raz za život ju máš. Je to najkrajšie, čo môže byť. Pre ňu sa oplatí zomrieť aj žiť.

15,Chcem tvoje oči a iskričky v nich, chcem tvoje pery, čo berú mi dych, chcem tvoje ruky a istotu v nich, chcem iba teba a len s tebou byť.

16,Ak dáš mi srdce, ja ti dám svoje. Ak ľúbiť ma chceš, ľúbiť ťa budem tiež. Ako sa rozhodneš? Čo mi na to odpovieš?

17,Mysľou mi lieta stále jedna veta, s tebou chcem spoznať všetky kúty sveta ;)

18,Ahoj. Som v nemocnici. Chcú ma operovať, ale neboj, nie je to nič vážne. Našli mi niečo na srdci. Našli mi tam teba, ale ja si ťa tam chcem nechať...

19,Koho ja ľúbim, spýtaj sa seba, srdiečko ti povie, láska iba teba!!!

20,Láska, pri každom tvojom bozku mám iskru v očiach a telom mi prechádzajú milióny zimomriaviek. Každá chvíľa s tebou je mi vzácna. Ľúbim ťa :)

21. Máš ju rád ale nepatrí tebe. Nemáš ju rád ale patrí tebe. Lásku najdeš aby v jednej. V ktorej? No predsa v tej ktorá ti dá lásku na celý život.

22. Láska spája srdcia dvoch ľudí.

23. Ty si ku mne prišiel ako princ na bielom koni myslela som si, že mi ťa poslali moji strážny anjeli. Tvoje oči boli ako jasné slnko a pery ako to najjemnejšie pierko. Keď si ma držal cítila som sa úžasne no keď si ma bozkával to bolo ešte krajšie. Stále si mi hovoril ako ma ľúbiš a aká som sexy. Tie reči boli sladké no tvoj bozk bol sladší. Myslel si to vážne? To neviem a myslím, že to ani nezistím.

24. Si pre mňa iba vzduch,ale predsa bez vzduchu sa nedá žiť ?

25. Ja ti nepomotám hlavu, ak mi ty nezlomíš srdce.

26. Si vzduch čo dýcham, si život ktorý žijem, si poklad ktorý strážim, si všetko čo potrebujem!

27. Dievča nepobozkať, je ako pri studni stáť a smädom umierať.

28. Láska je droga, láska je sen. Preto ťa ľúbim, preto ťa chcem.

29. Si ako slnko, vždy pekne žiariš, ale dakedy aj pekne páliš.

30.Začalo to nevinným stretnutím a skončilo to neuveritelným milovaním.

31. Vysvetľovať ti prečo ťa milujem je ako vysvetľovať ako chutí voda.

32. Slzy lásky, tie bolia najviac.

33. Láska je ako prd, keď tlačíš naslilu, bude z toho hovno.

34. Už nie je mojím cieľom hľadať niekoho kto sa mi bude páčiť. Ale mojím cieľom je páčiť sa tomu, koho som si vybral...

35. Niekedy je láska je ako otvorená fľaša sódovky ktorá vyprchá skôr než sa stačíš napiť...

36.Káždá kvapka v oceáne je dôkaz toho, ako veľmi Ťa Milujem!

37.Bez komunikácie nie je vzťah. Bez rešpektu nie je láska. A bez dôvery nie je dôvod pokračovať.

38.Hodiny s tebou, sú ako sekudny všade inde na zemi bez teba...

39.Svet je obrovský... No láska, ktorú k tebe cítim je milionkrát väčšia! ?

40.Môžem ti povedať, že ťa lúbim, ale sú to len dve obyčajné slová. Keby sa lepšie pozeráš, uvidíš veľa spôsobov, ktorými ti to dokazujem.

41.Keby si bola slzou v mojom oku, nikdy v živote by som neplakal, aby som ŤA nestratil!

42.Si moje slnko, si môj deň, si môj najkrásnejší sen...

43.Milujem Ťa ako Homer Simpson koblihy!

44.Keď si spomeniem na chvíle s Tebou, automaticky sa mi vytvorí na tvári úsmev.

45.Dívam sa na hviezdy obklopené nebom, no oni netušia, že chcem byť s tebou. Cítim bozky z tvojich úst, tak príď a nikdy ma neopusť.

46.Láska nemá hranice.

47.Chcem s tebou plakať, chcem sa s tebou smiať. V lete ťa chcem chladiť, v zime ťa chcem hriať.

48.Iba ty máš kľúč k môjmu srdcu.

49.Strach je veľký, ale láska ešte väčšia.

50.Každý má svoj boj a o pravú lásku musíš bojovať, nikdy neustupovať, nikdy sa nevzdávať, pretože ak nájdeš niekedy v živote cestu bez prekážok, určite nikam nevedie.

51.Chcem byť s tebou každý deň a žiť si svoj krásny sen. Nechcem nič viac iba chcem teba milovať.

52.Moje malé zlatíčko utieklo mi srdiečko. Ak si ho chytíš bude tvoje, na oplátku pošli svoje.

53.Láska je dar, ktorý neuchopíš do rúk, ale vyrastie, keď ho dostatočne polievaš a pestuješ v srdci svojimi citmi.

54.Láska je len vtedy najkrajšia, keď sú v jednom ? dvaja.

55.Milujem ťa tak strašne moc, že volám všetky vesmírne sily na pomoc, snívam o Tebe každý deň i noc.

56.Vieš aký je rozdiel medzi padajúcou hviezdou? Keď vidím teba moje sny sú už dávno splnené!

57.Poznáš ten pocit, keď niekoho poznáš chvíľu, ale zdá sa ti, akoby si ho poznala celý život.

58.Si moje svetlo, môj vzduch chcem byť tvoj doživotný druh, šeptá to už noc aj deň, že moje srdce patri tebe len.

59.Nebuď smutný, keď ti život facky dáva, to sa dobrým ľudom stáva. Usmej sa a utri si slzy na líčku, veď ja ťa nosím v srdiečku.

60.Možno ma miluješ. Možno to iba hráš. Ale jedno si pamätaj: Srdce moje už máš!

Ospravedlňujúce

1,Oči mi plačú, srdce ma bolí, láska mi milovať iného nedovolí. Miluj ma tak ako ja milujem teba. Prepáč mi. Prepáč, neviem žiť bez teba!

2,Odpúšťať chyby je prejav lásky. Tak mi už, prosím, odpusť.

3,Pohľad do tvojich smutných očí, kradol mi spánok a zmrazil čas, jeden zlý krok a všetko sa skončí, chcem počuť tvoj hlas ešte raz...

4,Voňavá je ruža, voňavý je kvet, ak stratíš svoju lásku, stratíš celý svet.

5,Je všade tu, ale nikdy som ju nevidel. Je to veľký dar, ale ja som to tak nikdy nebral a preto som ju stratil. Je mi to veľmi ľúto.

6,Teraz v diaľke blúdim sám. Ty vieš, že inú nehľadám. Verím, že príde čas, keď sa vrátiš a medzi nami bude láska zas.

7,Láska je ako hodina matematiky - sčítaš, odčítaš, vydelíš, vynásobíš. A zrazu urobíš chybu. Chceš ju opraviť, ale už je neskoro - zvoní! Matika mi nikdy nešla.

8,Život je len cesta, na ktorej strácame tých, čo milujeme.

9,Už nikdy. Už nikdy nepoviem, že túžim po láske. Nikdy ju nebudem hľadať. Nepôjdem blúdiť po meste a kričať láska tu som, tak si ma nájdi a ľúb ma, trhaj na kúsky. Už nikdy. Už neunesiem viac sklamaní.

10,Tu v prachu ležia kúsky tvojho "Mám ťa rád". Tu na prach píšem prstom "Vráť sa, vráť."

11,Keď večer zaspávam sníva sa mi o Tebe ako pri mne ležíš a dívaš sa na mňa a jemnučko mi pošepkáš ľúbim Ťa. A ja ako v siedmom nebi usmievam sa a pobozkám Ťa. A tak zazvoní zvonec a krásneho sna je koniec...

12,Celý život všetci robíme chyby. Niekto viac, iný menej. Ale nikdy nie je chybou ľúbit druhého a prosím Ťa, ostatné chyby, či chybičky mi prepáč. Veľmi ma mrzí čo sa dnes stalo. Mal som sa zachovať úplne inak a bolo by všetko lepšie a neboli by sme v situácii aká je teraz. Si môj jediný poklad, ktorý milujem a nehanbím sa to vykričať do celého sveta. PREPÁČ

13,Mýliť sa, je vraj ľudské. Ale zvaliť vinu na niekoho druhého ešte ľudskejšie...som len človek!!!...ale mrzí ma to. Prepáč.

14,Je smutné, keď človeku nikto nič nedáva, ale ešte smutnejšie, keď nemá nikoho, komu by mohol niečo dať.“ (Paul Valéry) Mrzí ma čo sa stalo. Chcem Ti dávať celý život všetko čo len budem môcť. Si pre mňa všetkým.

15,Láska nemá len páliť, ale i hriať. Pravá láska je tá, ktorá ostáva stále, či jej dávame všetko, alebo jej všetko odopierame.“ Aj keď mi odopieraš vlastnú prítomnosť, stále Ťa milujem a mrzí ma čo sa stalo.

16,Všetko čo stojí za to, aby sa vykonalo, stojí za to ,aby sa vykonalo dobre.“ Dúfam, že sa moje ospravedlnenie vydarilo a odpustíš mi.

17,Láska nie je nič iné ako objavenie samého seba v druhom človeku a radosť z tohto poznania.“ (Alexander Smith) Ja som sa v Tebe našiel a preto nechcem stratiť Teba ani seba.

18,Na svete sa môžeš ocitnúť sama, alebo s takým bláznom ako som ja...snáď sa nechceš na mňa hnevať naveky a prísť o takúto jedinečnú šancu prežiť so mnou bláznivý život :) prepáč, už budem dobrý...

19,Vraj každý človek má v sebe skryté jedno krídlo. Keď však chce lietať, musí objať toho druhého. Viem, že nie vždy sa veci dejú tak ako je správne, ale ja chcem opäť lietať...s Tebou...prepáč mi a už sa nehnevaj.:(

20,Ak chceš, aby sa na oblohe zjavila dúha, musíš počkať, kým prejde dážď. Myslím, že som už dostatočne premokol na to, aby si mi odpustila a svojím úsmevom vyčarovala tú najkrajšiu dúhu na svete. Milujem ťa nadovšetko, ver mi, že ti verím. Spravil som chybu,viem to,mrzí ma to. Prosím odpusť mi to. Ľúbim ťa.

21.ĎAKUJEM...........slovo, ktoré dokáže tak veľa. NEPLAČ...............slovo, ktoré povzbudí. MÁM ŤA RÁD........3 slová, ktoré každý túži počuť. MILUJEM ŤA..........2 slová, ktoré chce každý vysloviť. ZBOHOM...............slovo, ktoré zraňuje .PREPÁČ.................slov​o, ktoré odpúšťa. NEZABUDNI NA MŇA........3 slová, ktoré sa vryjú navždy. KONIEC....................slov​o, ktoré spúšťa niečo nové.

22.Veľa vecí sa dá vrátiť, nie však slzy, ktoré padali z očí človeku, ktorému si ublížil.

23.Časom človek lutuje niektorých slov, ktoré povedal - ale oveľa viac toho, čo sa nikdy neodvážil povedať.

24.Aj by som ti povedala, že ťa nenávidim.. ,že si to najhoršie čo ma stretlo.., že ťa neľúbim...,že mi nechýbaš...,že mi je jedno s kým si.. ,že mi je jedno čo robíš.., ale vieš.. KLAMAŤ SA NEMÁ !

25.Radšej budem tíško mlčať ,aby som neprerušil/a tvoje štastie

26.Žijeme spoločne ako stádo slonov, v triede sme samé ťavy, no nájdu sa tu veľké vtáky i malé vtáky. Cez prestávku sme ako divé svine, na hodinách sme draví ako žraloci a silne aktívni. Niekedy sme k sebe ako hyeny (neviem ako sa to píše) no napriek tomu sa máme radi!

27.....je smutné keď ľudia, ktorých poznáš, sa stávajú ľuďmi, ktorých si poznal...keď okolo nich prejdeš bez povšimnutia. akoby nikdy neboli súčasťou tvojho života...ako ste zvykli prerozprávať spolu celé hodiny a teraz máš problém sa na nich čo len pozrieť.

28.Muže dělíme na může a nemůže a dámy na dá mi a nedá mi

29.Keď se zavrie jedna brána ku šťastiu, dalšia se hneď otvára, ale my sa často tak dlho pozeráme na zavretú bránu, že si nevšimneme tej, čo sa pre nás už otvorila.

30.Ty nikdy nevravel si: "Mám Ťa rad."Ty nikdy nevravel si: "Ľúbim Ťa."Ty nikdy nevravel si: "Mojou buď."No aj tak nemôžem na Teba zabudnúť.. ♥

31.Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.

32.Skôr ako sa rozhodneš niečo ukončiť,polož si otázku či dokážeš bez toho žiť...♥

33.Ked niekoho miluješ...Zaprieš pravdu - uveríš klamstvu ---- 10 krát prever ale aj tak si to este raz preklepni ....

34.Nespomínaj lebo to bolí,zabúdaj lebo len to niekedy za to lepšie stojí ...

35.Krása, keď si ma miloval. Spása, keď si ma objímal. Prázdnota, keď Ťa nemám. Samota, keď Ťa hľadám.

36.Váž si vždy to,čo naozaj máš.Aby to bolo ešte krajšie,tak o to sa snaž.Chráň si to,čo je pre teba viac,pretože keď budeš robiť hlúposti,nezostane ti nič.Hlavne,že tam tvoja láska vždy s tebou bude..a keď tam je,nechci ju stratiť.Vieš,nemusela by sa totiž k tebe už vrátiť..a ty budeš potom ľutovať každý deň,že nechal si odísť ten najkrajší sen ;)

37.Kto chce, hľadá spôsob, kto nie, hľadá dôvod...

38.čakám na tvoju odpoveď, čakám že mi zavoláš, čo ak čakáš na moju ...čo ak čakáme spolu tiež...

39.Smutná je obloha, smutný je les, prečo naše stretnutie nie je už dnes? Krásny bol deň, keď vtáci spievali a ešte krajší, keď sme sa my dvaja spoznali.lubim ta

40.Niektorí hovorili, gumy sú určené pre ľudí, ktorí urobili chyby, ale jeden múdry povedal, gumy sú pre ľudí, ktorí sú ochotní Upraviť svoj omyl!..

41.Ospravedlnenie nemusí vždy znamenať, že ste sa mýlili a iná osoba mala pravdu. Znamená to len, že si vážite váš vzťah viac, než svoje ego...

42.Poď! Ideme sa hrať na schovávačku. Keď ma nájdeš do 10 minút, dám ti pusu, do 5 minút, dáš ty mne, do 10 sekúnd, budeme sa milovať! Ps: Som v skrini! :-*

43.Odpúšťam prvýkrát, nakoľko robiť chyby je ľudské. Odpúšťam aj druhýkrát, lebo sme len ľudia a niekedy potrebujeme viac šancí.Ale po tretíkrát sa môže stať, že budem museť odpustiť sama sebe, že som dvakrát dala šancu niekomu, kto si to vlastne ani nezaslúžil...

44.Kašli na zlé pocity, život je len jeden a musíš si ho užiť , a nie sa stále trápiť =)